Vaše domácnost může fungovat lépe

Přijedeme, a pokud je to jen možné, opravíme na místě. Chceme, aby informační technologie sloužili lidem, ne abyste se stali otroky jejich servisů.

Kalkulátor pro domácnosti

Připravili jsme pro Vás kalkulačku kde najdete nejběžnější závady a služby. Díky našemu unikátnímu nástroji se můžete okamžitě dozvědět cenu a zároveň si předobjednat naše specialistu. * Ceny jsou uvedeny s DPH

Odvirování PC/notebooku

Jedná se o základní odvirování počítače a jeho analýzu. V případě zavirování důležitých systémových souborů Vás kontaktuje náš specialista s možnými postupy (z pravidla záloha nepoškozených dat a přeinstalace systému).

Přeinstalace PC/notebooku

Přeinstalace je úkon, který uvede počítač do továrního nastavení a je zde možnost ztrát Vašich dat, pokud nepožádáte o zálohu, nebo si jí neprovedete sami.

Instalace MS Office

Instalace kancelářského softwaru (Word, Excel, Powerpoit, Outlook, ....) od společnosti Microsoft.


Instalace veškerých softwarů. (kromě síťových aplikací - po konzultaci s naším specialistou)

Nastaveni WiFI routeru

Nastavení Wifi routeru pro bezdrátové připojení Vašich notebooků,smartphonů a tabletů

instalace tiskárny
Čištění počítače

Profylaxe je komplexní čištění Vašeho počítače, která spočívá v kompletním vyčištěni vnitřku počítače promazání všech větráčků, aplikování nové teplo-vodivé pasty na procesor a ošetření plastů speciální kosmetikou pro počítače.

Čištění notebooku

Profylaxe je komplexní čištění Vašeho notebooku, která spočívá v kompletním vyčištěni vnitřku notebooku promazání všech větráčků, aplikování nové teplo-vodivé pasty na procesor a ošetření plastů speciální kosmetikou pro počítače. Notebooky jsou velice náchylné k zachytávání prachu. Následkem je vyšší hlučnost a přehřívání celého notebooku.

Výměna grafické karty

Pokud potřebujete zvýšit výkon počítače, nebo vyměnit vadný komponent jsme Vám k dispozici.

Výměna optické mechaniky
Výměna pamětí
Výměna síťové karty
Výměna základní desky
Výměna zdroje
Provedení u Vás doma

Pokud nemáte čas nebo možnost dopravit Vaše zařízení k nám, není problém, aby náš specialista Vás v rámci Prahy navštívil kde si budete přát. Pokud jste mimo pražští neváhejte nás kontaktovat, vše je na domluvě.


Zde můžete lépe popsat závadu a poskytnout bližší specifikace, nebo napsat Vaše trápení s počítačem a obratem Vás kontaktujeme.

Orientační cena
-

Nezávazná poptávka

Odesílám nezávaznou poptávku